محصولات

هوازدای حرارتی :حذف گازهای خورنده (اکسیژن و دی اکسید کربن)

هوازدای حرارتی

در هوازدايي حرارتي دماي آب را تا دماي اشباع در فشار داخل هوازدا مي رسانند تا اکسيژن و ديگر گاز ها از آب خارج شوند . چون هدف جذب گاز هايي مانند اکسيژن و کربن دي اکسيد است از دميدن هوا استفاده نمي شود بلکه از بخار آب استفاده مي شود . در اين صورت بخار آب ورودي ، دماي آب را تا دماي اشباع افزايش مي دهد و از نظر تئوري انتظار مي رود همه گاز هاي محلول در آب از آن خارج شوند.

در هوازداي حرارتي ، از نوع سيني دار ، آب به صورت پاششي از بالا وارد مي شود و بخار نيز به داخل برج دميده مي شود . در اثر تماس دو فاز ، گاز ها تا حد قابل قبولي از آب خارج مي شوند . با استفاده از سيني هاي غربالي ، سيني هاي فنجانکي ( Bubble tray ) و بستر آکنده ( packed bed ) آب بيشتر شده و گاززدايي بهتر انجام مي شود.

دستگاه هوا زدا ( deaerator) براي حذف گاز هاي خورنده (به خصوص اکسيزن و دي اکسيد کربن ) از آب تغذيه ديگ بخار به کار مي رود. جدا سازي اکسيژن و دي اکسيد کربن آزاد ، از بروز خورندگي در لوله ها ، پمپ ها ، بدنه ديگ هاي بخار و خطوط هوازداي حرارتي پیشگیری می کند.

 1- آب ورودي از منبع كندانس

635676555463108964havazoda.jpg

2- برج هوازدا (سيني‏دار)

3- ورودي بخار به برج هوازدا

4- دريچه بازديد

5- كنترل كننده سطح آب

6- دماسنج و فشارسنج

7- آب‌ نما

8- سرريز منبع ذخيره

9- لوله بخار

10- شير تخليه

11- خروجي آب براي ديگ بخار

12- خروجي گازها و بخار اضافي

نمایندگی ها
پروژه ها
گواهینامه ها
خدمات

نمایندگی ها

در هر جامعه ای فاضلاب و آلاینده های هوا تولید می شود و فاضلاب تولید شده ضرورتا می بایست دوباره به آن بازگردد.

بیشتر

پروژه ها

صنایع نساجی (ریسندگی ، بافندگی و رنگرزی)،صنایع غذایی، صنایع کاغذ سازی و کارتن سازی، صنایع داورسازی و بیمارستانها، داروسازی داملران، صنایع سرم سازی رازی

بیشتر

گواهینامه ها

شرکت کاریزاب با بیش از 37 سال سابقه، موفق به اخذ گواهینامه ها و تاییدیه های مختلف از مراکز معتبر علمی و پژوهشی داخلی و بین المللی گردیده است

بیشتر

خدمات

خدمات کاریزاب

بیشتر
کاریزاب
All Right reserved - Designed by Afra Graphic