محصولات

گاززدا : حذف گازدی اکسید کربن از آب

گاززدا

گازهاي مختلف زيادي مي توانند در آب به صورت محلول وجود داشته باشند، هيدروژن سولفيد، کربن دي اکسيد، اکسيژن، آمونياک ، کلرين و نيتروژن از جمله گاز هايي هستند که بيشتر از بقيه گاز ها در آب وجود دارند.

نوع و ميزان گاز هاي محلول در آب به شرايط محيطي ، منبع آب ، مسير عبور آب ، دما ، فشار و جنس گاز بستگي دارد . مهمترين گاز هايي که بايد از آب حذف شوند گاز اکسيژن و دي اکسيد کربن مي باشد . اکسيژن به همراه PH کم خاصيت خورندگي شديدي دارد و يکي از جدي ترين مسايلي که اکسيژن مي تواند ايجاد کند خورندگي حفره اي ( Pitting Corrosion ) است.

دي اکسيد کربن نيز در اثر حل شدن در آب به آن خاصيت خورندگي مي دهد ضمن اينکه خورندگي اکسيژن را نيزتشديد مي نمايد.

گاززدا برجي است که در آن آب توسط افشانک هايي از بالا به پايين پاشيده مي شود و هوا توسط يک دمنده از پايين برج به بالا دميده مي شود . اگر ذرات معلق و گرد و غبا رهمراه هوا باشد قبل از ورود هوا به داخل برج توسط فيلتر حذف مي شوند. از دستگاه گاز زدا بيشتر براي زدون دي اکسيد کربن از آب استفاده مي شود و هرچه سطح تماس و زمان تماس هوا با آب بيشتر باشد درصد دي اکسيد کربن دفع شده ازآب بيشتر خواهد بود، براي ايجاد شرايط فوق برج را به صورت سيني دار مي سازند و يا داخل برج را از آکنه هاي پلاستيکي يا سراميکي پر مي کنند. آکنه ها قطعات مشخصي هستند که نسبت سطح به حجم آن ها زياد است به عبارتي سطح ويژه زيادي دارند بنابراين امکان تماس بيشتر آب با هوا را فراهم مي کنند.

 

نمایندگی ها
پروژه ها
گواهینامه ها
خدمات

نمایندگی ها

در هر جامعه ای فاضلاب و آلاینده های هوا تولید می شود و فاضلاب تولید شده ضرورتا می بایست دوباره به آن بازگردد.

بیشتر

پروژه ها

صنایع نساجی (ریسندگی ، بافندگی و رنگرزی)،صنایع غذایی، صنایع کاغذ سازی و کارتن سازی، صنایع داورسازی و بیمارستانها، داروسازی داملران، صنایع سرم سازی رازی

بیشتر

گواهینامه ها

شرکت کاریزاب با بیش از 37 سال سابقه، موفق به اخذ گواهینامه ها و تاییدیه های مختلف از مراکز معتبر علمی و پژوهشی داخلی و بین المللی گردیده است

بیشتر

خدمات

خدمات کاریزاب

بیشتر
کاریزاب
All Right reserved - Designed by Afra Graphic