محصولات

سيستم تزريق مواد شيميايي

سيستم تزريق مواد شيميايي

در صنعت تصفيه آب محلول هاي شيميايي گوناگوني براي ضد عفوني آب ، تصفيه فاضلاب ، مواد ضد رسوب و خوردگي وجود دارد که براي تزريق آن ها به يک سيستم تزريقي نياز مي باشد. اين وسايل به منظور تهيه محلول با غلظت مناسب و تزريق آن به آب تغذيه جهت تنظيم PH آب و تامين و تزريق فسفات به آب به دليل جلوگيري از رسوب املاح کلسيم و منيزيم مي باشد. شرکت کاريزاب بدين منظور سيستم تزريق مواد شيميايي را در ابعاد مختلف طراحي نموده است .

نحوه کار اين سيستم بدين صورت است که مواد شيميايي به صورت محلول و با استفاده از يک پمپ تزريق مواد و نازل خروجي پمپ به نقاط مورد نظر تزريق مي شود .

 635765000650319304Sysyem-tazrigh.jpg

موارد استفاده

 تزريق محلول کلر براي ضد عفوتي آب

 تزريق مواد شيميايي ضد رسوب و خوردگي براي ديگ هاي

بخار، ديگ هاي آب گرم، برج هاي خنک کننده و غيره

تزريق مواد شيميايي در خط توليد کارخانه ها

تجهيزات تزريق کننده

مخزن تهيه محلول

همزن الکتريکي به همراه شفت و پروانه

تابلوي برق

پايه کامل جهت نصب تجهيزات تزريق کننده

پمپ تزريق و اتصال هاي مربوط به آن

پمپ تزریق پیستونی

 

پمپ وسيله اي است که از آن براي انتقال سيال از يک نقطه به نقطه ديگر - انتقال آن به يک ارتفاع بالاتر يا افزايش فشار از آن استفاده مي شود.

پمپ هايي که در شرکت کاريزاب براي سهولت عمل تزريق محلول هاي شيميايي طراحي شده اند از نوع پيستوني مي باشد . اين پمپ ها جهت تزريق محلول هاي ضد عفوني کننده کلر و مواد شيميايي قليايي و اسيدي کاربرد دارند و جنس آن ها به گونه اي است که در برابر اين محلول ها مي توانند مقاومت بالايي داشته باشند.

پمپ هاي پيستوني از يک پيستون رفت و برگشت در يک سيلندر براي انتقال سيال از قسمت مکش به قسمت تخليه، تحت فشار تشکيل شده اند.

 

 

635765001989240664system-tazrigh.gif

نمایندگی ها
پروژه ها
گواهینامه ها
خدمات

نمایندگی ها

در هر جامعه ای فاضلاب و آلاینده های هوا تولید می شود و فاضلاب تولید شده ضرورتا می بایست دوباره به آن بازگردد.

بیشتر

پروژه ها

صنایع نساجی (ریسندگی ، بافندگی و رنگرزی)،صنایع غذایی، صنایع کاغذ سازی و کارتن سازی، صنایع داورسازی و بیمارستانها، داروسازی داملران، صنایع سرم سازی رازی

بیشتر

گواهینامه ها

شرکت کاریزاب با بیش از 37 سال سابقه، موفق به اخذ گواهینامه ها و تاییدیه های مختلف از مراکز معتبر علمی و پژوهشی داخلی و بین المللی گردیده است

بیشتر

خدمات

خدمات کاریزاب

بیشتر
کاریزاب
All Right reserved - Designed by Afra Graphic